LENAM > Kariéra > Vývojový inženýr ve strojírenství

Vývojový inženýr ve strojírenství

Firma poskytuje expertní vývojové a konzultační služby ve strojírenství, zejména (ale nejen) v automobilovém průmyslu.

Podrobnější informace:

Místo výkonu práce: LIBEREC
Úvazek: plný / částečný

Náplň pracovních aktivit:

  • stavba virtuálních modelů pro CAE simulace (FEM, MBS aj.)
  • CAE simulace (statika, dynamika, teplotně strukturální analýzy, MBS, CFD aj.)
  • aplikace virtuálních modelů moderních materiálů (např. kompozitních)
  • testování virtuálních prototypů, zpracování a analýzy výsledků
  • tvorba prezentací a technických zpráv

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • schopnost logického myšlení a samostatného řešení úkolů
  • pečlivost, důslednost, komunikativnost
  • základní znalost práce s některým FEM softwarem je výhodou
  • základní znalost angličtiny (práce s návodkami, helpy atd.)
  • vhodné i pro absolventy/studenty vyšších ročníků VŠ bez praxe

Nabízíme:

  • stabilní zázemí a perspektivní práci se špičkovými technologiemi v přátelském a
    multifunkčním kolektivu
  • odborný a osobnostní růst
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na jazykové
    kurzy, příspěvek na penzijní / životní připojištění apod.)
  • praxi pro vysoce odborně motivované studenty technických oborů

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu: lenam@lenam.cz.

Případné dotazy zodpovíme na tel.: 485 246 900